Brak miejsca na sprężarkę - wybierz kontenerową stację

Brak miejsca na sprężarkę – wybierz kontenerową stację

Polski producent sprężarek ma swoim klientom wiele do zaoferowania. Udostępniane przez niego urządzenia różnią się między sobą nie tylko rozwiązaniami technologicznymi, ale i gabarytami. Sprężarki śrubowe, tłokowe, spiralne w zależności od tego, jaka ma być ich wydajność, zajmują mniej, czy też więcej miejsca. Co jednak mają zrobić firmy, które nie posiadają wystarczająco dużo wolnej przestrzeni na to, aby zaopatrzyć się w interesujący ich model? 

Nowoczesna, kontenerowa stacja

Kontenery, w których znajdują się sprężarki śrubowe, spiralne, tłokowe, zbiorniki, doprężacze i inne, to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych placówek, u których powierzchnia użytkowa nie pozwala na umieszczenie w danym miejscu dodatkowych maszyn. Kontenery te wyposażone są w odpowiedniej jakości systemy grzewczo-wentylacyjne, dzięki czemu odporne są one na niekorzystne warunki pogodowe. Cała konstrukcja ponadto jest mobilna, dlatego też inwestor może umieścić ją tam, gdzie aktualnie będzie najbardziej potrzebna. 

W pełni spersonalizowane projekty

Każdy inwestor chce rozwijać jak najlepiej swoją działalność, dlatego też producent sprężarek, określany mianem profesjonalnego, do każdego zamówienia powinien podchodzić w sposób indywidualny, tak jak robi to profesjonalna firma. Wielkość kontenerowej stacji zależy od ilości maszyn, które będą się w niej znajdować, oraz ich wielkości.

Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie potrzebne jest źródło sprężonego powietrza. W razie jakiejkolwiek awarii sprawdzony producent kompresorów zawsze gwarantuje usługi serwisowe