Co zrobić, gdy skończy się gwarancja na iPhone

Co zrobić, gdy skończy się gwarancja na iPhone

Mimo, że urządzenia firmy Apple uchodzą za niezniszczalne i uważane za najlepsze urządzenia wśród telefonów komórkowych, tabletów i komputerów, ich gwarancja nie trwa wiecznie i niektóre elementy po upływie czasu wymagają wymiany bądź naprawy. Dlatego właśnie powstał serwis iPhone Gdańsk, gdzie tanio i szybko mogą państwo wymienić nie tylko zużytą baterię, ale również pęknięty wyświetlacz bądź szybkę w iPhone.

Naprawie podlega także uszkodzony głośnik, wejście USB i wiele innych podzespołów tych urządzeń, jednak nie wszystkie naprawy da się wykonać na miejscu.

Naszą dewizą jest krótki czas naprawy

Doskonale wiemy jak cenny jest czas, dlatego wymiana baterii iPhone trwa zaledwie 40 minut, a dla przykładu wymiana wyświetlacza iPhone do jednej godziny. Nie musicie się państwo rozstawać ze swoim urządzeniem, nie musicie również szukać urządzenia zastępczego, naprawa niektórych podzespołów zajmie nam tylko dłuższą chwilę.

Dzięki temu że posiadamy specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, możemy taką naprawę wykonać naprawdę szybko, dając klientowi gwarancję na trzy miesiące na wykonaną w serwisie usługę. Dlatego jeżeli skończyła wam się gwarancja na urządzenie Apple i nie wiecie gdzie możecie dokonać szybkiej i taniej naprawy, koniecznie sprawdźcie serwis, który posiada swoje siedziby w pięciu największych miastach.

Zbiłeś szybkę? Przyjdź do serwisu Apple

Tylko iPhone wymiana szybki w renomowanym serwisie da ci gwarancję dobrego funkcjonowania telefonu przez wiele kolejnych miesięcy, a jeżeli szukasz tego serwisu w Gdańsku, Krakowie bądź Warszawie, to koniecznie poszukaj siedziby serwisu. Tutaj gwarantujemy wysoką jakość usług serwisowych oraz szybki czas wykonania naprawy, dzięki czemu telefon od razu trafi do właściciela.