Czy są sposoby pozwalające bezpiecznie powiększyć penis?

Czy są sposoby pozwalające bezpiecznie powiększyć penis?

Dla wielu mężczyzn rozmiar penisa jest kwestią wyjątkowo delikatną. We wszystkich kulturach penis jest symbolem siły i męskości. Z rozmiaru swojego członka niezadowolonych jest mnóstwo mężczyzn. Szukają więc sposobów, aby jego rozmiar powiększyć. Wielu mężczyzn łyka tabletki na powiększenie penisa, innym decydują się na wykonywanie ćwiczeń lub zabieg chirurgiczny. Panowie, którzy mają kompleks małego penisa mają jeszcze jedno rozwiązanie; w sex shopach dostępne są dzisiaj ekspandery do penisa.

Czym są ekspandery?

Ekspander jest świetnie znanym wielu mężczyznom przyrządem gimnastycznym do rozciągania. Ekspandery do penisa to specjalistyczne przyrządy zaprojektowane specjalnie z myślą o rozciąganiu penisa. Ekspandery do penisa nakłada się na penisa w stanie spoczynku; aby jego stosowanie przyniosło efekty, trzeba urządzenie to nosić każdego dnia przez kilka godzin.

Czy ekspandery działają?

Decydując się na noszenie ekspandera panowie muszą przede wszystkim pamiętać o tym, aby urządzenie to stosować ściśle według zaleceń producenta. Przedłużanie czasu noszenia urządzenia nie sprawi, że będzie ono bardziej skuteczne. Jak zapewnia producent, po 30 dniach regularnego stosowania ekspandera penis wydłuży się o około 0,5 centymetra. Na super ekstra efekty panowie raczej niech nie liczą; po roku systematycznego, codziennego używania penis powiększy się o 3 centymetry. Z pewnością o tym, czy warto korzystać z ekspandera każdy z panów zadecyduje sam. Rozciąganie penisa jest bezpieczne pod warunkiem korzystania z ekspandera zgodnie z zaleceniami.