Dokumentacja cen transferowych

Dokumentacja cen transferowych

Ceny transferowe rzadko są takie same jak ceny rynkowe. Ceny transferowe od tych rynkowych różnią się tym, że stosują je podmioty, które są ze sobą powiązane. Bardzo ważnym dokumentem jest w ich przypadku dokumentacja cen transferowych.

W jaki sposób ją prowadzić?

Podmiotów, które samodzielnie prowadzą tę dokumentację jest niewiele. Trzeba mieć naprawdę dużą wiedzę z zakresu podatków. Zdecydowana większość podmiotów, które taką dokumentację muszą prowadzić korzysta z usług firm zewnętrznych. Biuro cen transferowych przygotowało kompleksową ofertę skierowaną do wszystkich podmiotów, dla których dokumentacja cen transferowych jest jednym z ciążących obowiązków. Dokumentacja cen transferowych to obowiązek, który nałożony został ustawą o podatku CIT.

Dla tych, którzy chcą spać spokojnie

Biuro cen transferowych przygotuje dokumentację cen transferowych w rzetelny i prawidłowy sposób. Urząd skarbowy ma prawo zażądać przedstawienie dokumentacji cen transferowych. Podatnicy, którzy taką dokumentację muszą prowadzić, którzy chcą spać spokojnie, powinni zwrócić z prośbą o jej przygotowanie do profesjonalistów. Biuro cen transferowych przygotuje dokumentację w atrakcyjnej cenie i w krótkim czasie. Dokumentacja ceny transferowe Wrocław zostanie przygotowana przez specjalistów wysokiej klasy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami podatkowymi. Ceny transferowe podlegają regularnym kontrolom dokonywanym przez Urzędy Kontroli Skarbowej. Ich dokumentacja powinna więc być przygotowana prawidłowo.