mezoterapia igłowa poznań

Mezoterapia igłowa – kto może z niej korzystać?

Starając się uporać z problemami skórnymi, bądź też zatrzymać upływ czasu, sięgamy często po nowoczesną medycynę estetyczną, która oferuje mnóstwo zabiegów urodowych. Oczywiście, najczęściej nie da się zobaczyć oszałamiających efektów już po pierwszej wizycie u kosmetyczki, jednak regularne chodzenie na nie pozwala zdecydowanie poczuć się w swojej skórze lepiej.

Bardzo popularny jest zabieg mezoterapii igłowej, którym interesuje się obecnie sporo osób – i to nie tylko kobiety, choć przede wszystkim one. Mezoterapia igłowa Poznań nie jest jednak dostępna dla wszystkich? Kto może udać się na zabieg, a kto powinien go raczej omijać?

Mezoterapia igłowa Poznań – wskazania

Na zabieg mezoterapii powinny udać się osoby, które cierpią z powodu poważnych zmian skórnych – takich jak głębokie zmarszczki, cellulit czy rozstępy. Dzięki temu, że igła dociera do głębszych jej warstw, może lepiej uaktywnić wszelkie procesy regeneracyjne i tym samym przyczynić się do uzyskania większej poprawy.

Jeśli kogoś interesuje profesjonalna mezoterapia tego typu, niech wczyta się w artykuł „Mezoterapia igłowa – odmładza i leczy”. Dowie się z niego więcej!

Mezoterapia igłowa Poznań – przeciwwskazania

Jeśli chodzi o mezoterapię igłową, przeciwwskazaniem do jej zastosowania jest okres ciąży i karmienia piersią, alergia na składniki użyte w preparacie, cukrzyca, opryszczka, choroby autoimmunologiczne, nowotwór, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych, a także skłonność do blizn oraz zwłóknień.