Rodzaje zabawek analnych

Rodzaje zabawek analnych

Zabawki analne mogą być wykorzystywane jednakowo przez mężczyzn jak też kobiety. Zabawki do analu dzielą się na kilka rodzajów.

Rodzaje stymulantów analnych

Konwencjonalnie wszystkie gadżety analne można podzielić na kilka grup: Korki analne. Są one wprowadzane do odbytu i pozostawione w tej formie. Nie są przeznaczone do ruchów translacyjnych, chociaż na początku możesz się nimi bawić. Są duże i małe. Zawsze wyposażony w ograniczenie, które uniemożliwia zbyt głębokie wejście korka analnego. Z kolei stymulatory analne to szczególne akcesoria analne. Podłużne stymulatory przeznaczone do tarcia.

Możesz zostawić go w ciele i jak korek. Długość zwykle przekracza 12 cm, powierzchnia jest gładka lub wytłaczana. Zamiast ogranicznika może być wygodny uchwyt. Łańcuchy analne to zabawka analna składająca się z kilku części połączonych elastycznym sznurkiem. Na przykład kilka piłek na miękkim zaczepie. Średnica i kształt elementów składowych mogą być bardzo różne. Zabawka zostaje zanurzona w ciele podczas preludium, podczas gdy podczas orgazmu są wyciągane. Na końcu często znajduje się wygodny kucyk lub kółeczko do łatwego wyciągania. Zwykle liczba elementów wynosi od 3 do 10.

Inne zabawki analne

Tunele analne – to korek zaślepiający z otworem. Przez otwór w środku możesz, wlać smar lub inny płyn. W niektórych wtyczkach o dużej średnicy możesz nawet włożyć wibrator lub penisa. Tunel jest dość elastyczny, nie kruszy się, zachowuje swój kształt. Zabawki analne obejmują lewatywy. Są to specjalne urządzenia do oczyszczania odbytu. Ich stosowanie zaleca się przed seksem analnym. Stymulatory analne o specjalnym zakrzywionym kształcie dotyczą konkretnie gruczołu krokowego. Masaż wykonywany jest na różne sposoby: przez napięcie i rozluźnienie mięśni krocza; ruchy translacyjne, w których musisz wyjąć i zanurzyć zabawkę rękami; przez wibracje. Anatomiczny kształt jest praktyczny, nie powoduje dyskomfortu.