Różne bramy garażowe

Różne bramy garażowe

Garaż warto mieć. Nie podlega to dyskusji. Dzięki niemu auto dłużej zachowa doskonały wygląd. To również większa ochrona przed kradzieżą. Trzeba jednak pamiętać, że sam garaż to za mało. Niezbędne jest jego odpowiednie zamknięcie. Dobrze dobrana brama garażowa sprawi, że samochód będzie solidnie chroniony przed wpływem czynników zewnętrznych. Obecnie wyróżnia się różne bramy garażowe Poznań. Można dziś je kupić bez problemu. Zobaczmy, jakie bramy garażowe oferują dzisiaj producenci.

Bramy garażowe uchylne

Nazywa się je także bramami płytowymi, które są najchętniej kupowanym rodzajem bram garażowych. Trzeba jednak pamiętać, że po taką bramę garażową mogą sięgnąć posiadacze naprawdę sporego podjazdu. Bramy uchylne potrzebują bowiem dość sporo miejsca, aby można było je otworzyć.

Bramy garażowe segmentowe

Kolejne bardzo popularne są bramy garażowe Poznań. Bramy segmentowe – inaczej bramy sekcyjne – sprawdzą się w przypadku krótkiego podjazdu. Jeśli do garażu wjeżdża się prosto z ulicy, również warto postawić na bramę segmentową. Takie bramy są bardzo szczelne dlatego poleca się je do garaży ogrzewanych.

Bramy garażowe rolowane

Inaczej nazywane żaluzjowymi. Ich konstrukcja przypomina rolety i żaluzje. Bramy garażowe Poznań to bardzo popularny rodzaj bram. Bramy idealne, kiedy podjazd jest jeszcze krótszy niż w przypadku bram segmentowych.