Sprzedaż mieszkań z tarasem pod wynajem nad morzem

Kup apartament w Kołobrzegu i na nim zarabiaj. Mieszkania z tarasem pod wynajem to atrakcyjna finansowo oferta, jaką Nickel Development przygotował dla swoich klientów. Wybierz w pełni urządzony apartament, a my zajmiemy się całą resztą. Mieszkanie będzie przynosiło Ci comiesięczny zysk, bez konieczności ingerencji z Twojej strony. Nasza firma zadba o lokal, o zakwaterowanie gości i komfort pobytu oraz o kwestię finansów.

Kupuję mieszkanie i co dalej?

Nickel Development zapewni Ci wygodną współpracę z firmą, która specjalizuje się w realizacji kompleksowej usługi wynajmu mieszkania pod nieobecność właściciela. Jeśli zdecydujesz się na mieszkanie z tarasem pod wynajem, specjaliści:

  • dopełnią wszelkich formalności związanych ze znalezieniem gości,
  • zapewnią im odpowiednie warunki pobytu,
  • zadbają o mieszkanie.

Firma zajmuje się także comiesięcznym rozliczeniem, zasilając Twoje konto kwotą w wysokości 70% zysku z najmu (30% to koszt usługi).

Nowe apartamenty w Kołobrzegu

Oferowane na sprzedaż lokale to mieszkania pod klucz, pochodzące z rynku pierwotnego wykończone w wysokim standardzie. Zapewniają Twoim gościom:

  • komfortowy pobyt w funkcjonalnie urządzonym i przytulnym wnętrzu,
  • dostęp do niezbędnych sprzętów AGD i komfortowych mebli.

Ponadto, mieszkania z tarasem pod wynajem mają duży potencjał inwestycyjny ze względu na możliwości, jakie zapewniają Twoim gościom. Taras pozwoli im poczuć bliskość morza nawet wtedy, kiedą znajdują się w apartamencie. Jest on wspaniałym udogodnieniem w mieszkaniu usytuowanym w tak malowniczej lokalizacji. Zielone osiedle efektownie komponuje się z piękną architekturą budynków, tworząc doskonałe warunki do wypicia na tarasie porannej kawy i zaczerpnięcia świeżego, nadmorskiego powietrza, dodającego energii na cały dzień.

Oferta renomowanego dewelopera

Zlokalizowane 750 m od plaży, deweloperskie mieszkania na sprzedaż w Podczelu pod wynajem to opłacalna i przyszłościowa inwestycja. Oferujemy przytulne lokale z aneksem kuchennym, doskonałe dla singli lub dla par, które pragną spędzić czas nad morzem, w nowoczesnym apartamencie nad Bałtykiem.