Z czego produkuje się zabawki analne?

Z czego produkuje się zabawki analne?

Zabawki analne produkowane są z najrozmaitszych materiałów. Elastyczność, jaką mają gadżety analne, zależy od materiału. Są twarde modele, są też miękkie.

Szkło oraz metal

Szklane akcesoria analne są bardzo praktyczne, nie pochłaniają zapachów, są łatwe do czyszczenia. Zabawki analne można sterylizować dowolnymi preparatami, a nawet wyparzyć. Szkło borokrzemowe nie pęka. Na jego powierzchni nie występują wióry. Ceramika to materiał przyjazny dla środowiska, rzadko używany do zabawek erotycznych. Tuleje są zwykle w jasnych kolorach. Powierzchnia jest gładka, przyjemna w dotyku. Korek jest twardy. Jest łatwy do czyszczenia, może być stosowany ze smarem na dowolnym podłożu. To bardzo praktyczne zabawki do analu.

Metalowe korki są idealne do gier z temperaturą. Są po prostu podgrzewane lub chłodzone, utrzymują ciepło przez co najmniej 15 minut. Nie można ich złamać ani zepsuć. Pierz z dowolnym detergentem, powierzchnia nie pochłania zapachów.

Żel silikon oraz plastik

PVC może być miękkie lub twarde, sprężyste lub sztywne. Nadaj dowolną formę stymulatorowi odbytu. W takim przypadku można go stosować ze smarami na bazie wody i silikonu. Umyć – łagodnym środkiem czyszczącym. Materiał szybko przyjmuje temperaturę ciała. Zazwyczaj silikon pokrywa tylko zabawkę na wierzchu. Częściej jest stosowany w modelach wibracyjnych. Hipoalergiczny pozbawiony jest smaku i zapachu. Bezpieczny dla ludzi, nawet przy częstym stosowaniu. Można stosować tylko ze smarem wodnym. Gęste i twarde stymulatory odbytu wykonane z plastiku są tanie ale skuteczne.

Ostatecznie stosowany jest lateks. Bardzo delikatny materiał, który idealnie się rozciąga. Często rozszerzające się stymulatory odbytu są wytwarzane właśnie z lateksu. Cecha – sztuczna produkcja. W rezultacie możliwa jest indywidualna nietolerancja. Tanie produkty lateksowe mogą mieć nieprzyjemny zapach, powinieneś kupować tylko modele od znanych producentów.