Stymulator analny i jego rodzaje

Stymulator analny i jego rodzaje

Zabawki analne mogą przybierać różne formy: od zwykłego korka po prawdziwy wibrator. Są wykonane z różnych materiałów, mogą się rozszerzać i wibrować. Jak wybrać akcesoria analne, która naprawdę sprawią przyjemność?

Czego spodziewać się po zabawkach analnych?

Odbyt jest specjalnym obszarem na ciele, w którym koncentruje się wiele zakończeń nerwowych. Dotknięcie tego obszaru może powodować silne podniecenie zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. A jeśli podejdziesz do pieszczot poprawnie, możesz znacznie rozszerzyć eksperymenty erotyczne i czerpać wielką przyjemność, jaką dają zabawki analne. Do stymulacji odbytu służą gadżety analne.

Aby przygotować się do seksu analnego, ważne jest rozluźnienie mięśni zwieracza. Jeśli włożysz zabawki do analu przed włożeniem penisa, odczucia będą znacznie przyjemniejsze. W takim przypadku nie będzie żadnych urazów, odczuć bólowych. Jest to łagodny sposób na doprowadzenie partnera do bardziej zdecydowanych działań.

Jak jeszcze wykorzystać zabawki analne?

Zabawki analne stosuje się do podwójnej penetracji. Pieszczoty tego typu są najbardziej interesującą rzeczą dla kobiety i nie zawsze muszą odbywać się z udziałem innego mężczyzny. Stosuje się je, aby wzmocnić orgazm. Mogą sprawić, że orgazm będzie o wiele bardziej interesujący. Są usuwane z ciała w momencie maksymalnej przyjemności, dając dodatkowe doświadczenia. Ruch stymulatora odbytu może prowadzić do maksymalnego pobudzenia. Ta zabawka daje przyjemne emocje i pomaga rozładować napięcie seksualne. Specjalne wtyczki z ogonami są idealne do przekształcenia się w kota, królika lub jednorożca. Jeden szczegół ułatwia wypróbowanie nowej roli.

Zabawki analne stosuje się też do fistingu. Takie pieszczoty w okolicy odbytu powodują orgazmy, których nie można wywołać innymi metodami. Stopniowe zwiększanie średnicy odbytu jest możliwe właśnie za pomocą stymulantów odbytu.