Wybierz sprawdzony serwis i napraw swój iPhone

Wybierz sprawdzony serwis i napraw swój iPhone

Jeżeli jesteś właścicielem telefonu marki Apple, z pewnością zainteresuje cię, gdzie znajduje się serwis iPhone Gdańsk, w którym będziesz mógł szybko i skutecznie dokonać naprawy bądź wymiany uszkodzonych części. Doskonale wiemy jak kosztowna może być wymiana zepsutego telefonu na nowy, dlatego oferujemy usługi serwisu, gdzie wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu i w przystępnych cenach.

Zepsuła ci się bateria? Wymienimy ją od ręki

Wszystkie proste naprawy iPhone wykonujemy na miejscu i od ręki, klient czeka na taką naprawę od 40 do 60 minut. Także w sytuacji kiedy jest niezbędna wymiana baterii iPhone, nasz serwis może taką wymianę zrobić na miejscu, bez konieczności zostawiania telefonu w punkcie. Jako jeden z niewielu serwisów pogwarancyjnych tak kompleksowo zajmujemy się naprawami jabłuszek, a specjalizacją są właśnie iPhone.

Jeżeli zatem mieszkasz w Gdańsku bądź w sąsiednim mieście i zależy ci na szybkim czasie naprawy, koniecznie sprawdź cennik i wykaz usług serwisu Apple w Gdańsku.

Potłukł ci się wyświetlacz? Pomożemy!

Do najczęstszych awarii w telefonach komórkowych można zaliczyć potłuczenie wyświetlacza bądź szybki. Także w przypadku urządzeń firmy Apple, najczęściej wymieniamy szybki i wyświetlacze, a są to dla nas tak rutynowe czynności usługowe, że wykonujemy je od ręki.

Niezależnie od tego czy jest to wymiana wyświetlacza iPhone czy też potrzebna jest jedynie iPhone wymiana szybki, wszystkie tego rodzaju usługi wykonujemy na miejscu, a klient może swoje naprawione urządzenie odebrać po godzinie. Dzięki temu, że nasze usługi wykonujemy szybko, klienci zawsze wracają zadowoleni, a dodatkowo każda usługa jest objęta trzymiesięczną gwarancją, cennik dostępny jest na stronie internetowej.