Skuteczne i bezpieczne powiększenie penisa: czy jest to możliwe?

Skuteczne i bezpieczne powiększenie penisa: czy jest to możliwe?

Z rozmiarów swojego penisa niezadowolonych jest niemal połowa dorosłych mężczyzn. Tabletki i żele na powiększenie penisa sprzedają się więc w sklepach z artykułami erotycznymi wyjątkowo dobrze. W sklepach tych dostępne są także urządzenia o nazwie ekstendery. Ekstendery czyli inaczej ekspandery penisa to urządzenia, które zaprojektowano specjalnie z myślą o rozciąganiu penisa.

Komu są one polecane?

Ekspandery penisa to urządzenia zaprojektowane z myślą nie tylko o mężczyznach, którzy są niezadowoleni z rozmiarów swojego penisa. Ekstendery zalecane są także mężczyznom, których Matka Natura obdarzyła zakrzywionym penisem. Ekspandery penisa sprawiają, że tkanki, z których jest zbudowany rozciągają się. Systemy powiększenia penisa muszą być stosowane codziennie przez kilka godzin – wtedy przynoszą najlepsze efekty. Powiększenie penisa nie będzie gigantyczne, maksymalnie systemy powiększenia penisa wydłużają członek o 5-7 centymetrów. Systemy powiększenia penisa można stosować przez okres 6 miesięcy.

Czy wydłużanie penisa jest bolesne?

Z pewnością mężczyźni, którzy nie są zadowoleni z długości swojego penisa czy też ci, którzy z natury mają zakrzywiony penis i słyszeli o ekspanderach do penisa chcieliby wiedzieć, czy stosowanie tego urządzenia jest bolesne. Jak zapewniają producenci powiększenie penisa z pomocą ekspandera odbywa się w sposób bezbolesny. Do tego efekt, który można uzyskać stosując ekspander jest trwały.

O urządzeniach do rozciągania penisa można przeczytać również w naszym poprzednim artykule.